מעבירים עסקים לרווחיות

כתוב את הכותרת כאן

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

עוזרים לעסקים להשתפר משנת 1900

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

בכל תחום פעילות שאתם פועלים - אנחנו יכולים לעזור

שמעתי הרבה מאמנים או יועצים עסקיים שאומרים: "מאמן עסקי לא חייב להיות יזם" או "אני לא צריך להיות בעלים של עסק, מספיק שאני מנהל את עצמי".
זו תשובה שלדעתי מראה על מישהו שלא נושם ייזמות ועסקים.
כבר מעל לעשור שאני שותף בחברה בע"מ שהתחילה מ-2 שותפים ומעסיקה היום כ-25 עובדים, כולל 3 מזכירות ומשרתת מאות לקוחות כל שנה.
לפני כן עבדתי כמנהל ומהנדס פרוייקטים בחברה בינלאומית בתחום התשתיות לצד צוות מ-5 מדינות (קנדה, ארה"ב, צרפת, אנגליה וישראל שלנו) והבנתי איך מניעים מערכות גדולות ואיך מוציאים לפועל פרוייקטים במיליוני דולרים.
בשנים האחרונות אני מאמן ומלווה עסקים שגדלים ומשתחררים מהמשוואה זמן = כסף וכך מאפשרים ליזמים ולבעלים לחיות את החיים שהם בוחרים לעצמם.
יותר מכל תואר אקדמי, ניסיון מקצועי וידע – העובדה שאני יזם בעצמי – היא זו שהופכת אותי למאמן עסקי שמבין את האנשים שעומדים מולי, את החוויות וההתמודדויות היומיומיות. מהמקום הזה אני יכול לספק הנחיה מדויקת, אפקטיבית ומתוך ה"נעליים שלכם". כל מי שהוא "מאמן / יועץ בלבד" לא ממש מספק את הסחורה. בדקו את המאמן שמולכם, האם הוא יזם ובעל עסק או שהוא רק מאמן שבנה לעצמו ג'וב ומנסה למכור לכם מוצר שהוא לא באמת עשה בעצמו.