הלקוחות שלנו תמיד אומרים את האמת ורק את האמת

תראו מה הם אומרים עלינו

בתהליך ייעוץ יחסית קצר וממוקד עדו הוציא אותי מעבדות לחירות, פשוטו כמשמעו. חזרתי לקבוצת הריצה שלי לאחר שנה של היעדרות ואפילו נסעתי לחו"ל לחופשות מבלי לחשוש לגורל העסק. אבל יותר מהכל, העסק שלי הפך מכזה שעוסק בכיבוי שריפות, לעסק מוביל ומתפתח שיוזם התרחבות ופעולות שיווקיות, שלא היה להן זמן קודם לכן.

עו"ד חגי שדה, ליווי משפטי לעסקים

עו"ד חגי שדה הגיע למצב בו הוא עובד מהבוקר עד הלילה, כמעט ללא הפסקה, נופל מהרגליים ולא רואה את הבנות שלו מלבד סופי שבוע וכמובן לא מגיע לאפשרות לגייס לקוחות חדשים. חגי נעזר כיום בשירותי מזכירות במיקור חוץ, שמורידים ממנו את כל העיסוק באדמיניסטרציה ובגבייה, הוא עושה שימוש בעורכי דין צעירים כפרילאנסרים שכותבים עבורו טיוטות כתבי בית-דין פשוטים יחסית, וכך הוא מפנה את עצמו לטיפול בעסקאות ובתיקים גדולים ומסובכים ולפגישות עם לקוחות אסטרטגיים חדשים, שמעלים את המשרד שלי "לליגה של הגדולים".

לקח לי לא מעט זמן להבין שאת חלק מהעבודה בסטודיו אני יכולה להוציא החוצה ולהפעיל פרילנסרים.

בזכות זה פיניתי את זמני לשחייה ולציור בפחם. יש גם יותר זמן לפגישות עסקיות ויצירתיות שמביאות עוד עבודה. ההכנסות גדלו פי 3 בשנה וחצי!

אינה קוגן, סטודיו ביקה

אינה קוגן כמעט וחזרה להיות מעצבת שכירה לאחר שנות עצמאות בתחום וזאת בעבור שכר לא נחמד (בלשון המעטה) כשנפגשנו התחלנו לשנות את המצב והיום היא בעלת סטודיו עצמאי ומצליח כבר מעל 10 שנים. כיום אינה מוציאה עבודות לפרילנסרים אותם היא בוחרת בקפידה, מנהלת ומבקרת וכך היא מספקת מוצר איכותי ומקורי ללקוחותיה יחד עם הגדלת התפוקה וההכנסות. בנוסף היא מפנה את עצמה לנהל ולשווק את העסק ויוצרת לעצמה בנק לקוחות שדורשים עיצוב מקצועי באופן קבוע. דיי פשוט…

עדו עזר לי למקד את הפעילות העסקית בתחומים היותר רווחיים של העסק, לצמצם הסחות ופעילויות שאינן רווחיות בעסק, ולהתרכז בדברים שאני אוהב ומכניסים כסף לעסק.
עדו סייע גם בתהליך גיוס עובדים לחברה, באפיון הדרישות ובתכנון נכון של כל תהליך הגיוס לגיוס אפקטיבי ונכון לחברה.

עוזי אללוף, אלוף טכנולוגיות

חברת אלוף טכנולוגיות פעילה מעל ל 13 שנים בתחום בניית אתרים ופרסום בדיגיטל. כמו כל עסק, לפעמים יועץ חיצוני מוצלח יכול למקד ולהאיר את הנקודות העיקריות שניתן לשפר ולשכלל בכדי למקסם את הפעילות העסקית של החברה. בעקבות הייעוץ השתפרו תוצאות החברה משמעותית.